Loading...
+36 1 431 01 32
1103 Budapest, Gyömrői út 99.
hu  en  
+36 1 431 01 32
1103 Budapest, Gyömrői út 99.
hu  en  

CSOPORTOS ÓRÁINK

06.07.2020 - 12.07.2020
Nagyterem
Kisterem
Funkcionális terem
Időpont \ NapHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
06:00
-
07:00
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Simon Ágnes
Alakformáló
06:30
-
07:25
Krizsa Timi
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Simon Ágnes
Alakformáló
06:30
-
07:25
Krizsa Timi
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
07:00
-
08:00
08:00
-
09:00
TRX köredzés
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Zsírégető
08:00
-
08:55
Krizsa Timi
Procycling
08:30
-
09:25
Cseh Dávid
TRX köredzés
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Zsírégető
08:00
-
08:55
Krizsa Timi
Procycling
08:30
-
09:25
Cseh Dávid
Alakformáló
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Spinning
08:30
-
09:25
Ézsiás Peti
Spinning
08:30
-
09:25
Dreilinger Timi
09:00
-
10:00
Alakformáló
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Funkcionális köredzés
09:00
-
09:55
Vági Zsófia
Spinning
09:30
-
10:25
Ézsiás Peti
Alakformáló
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Hengerezés és nyújtás
09:00
-
09:55
Krizsa Timi
TRX köredzés
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Spinning
09:30
-
10:25
Ézsiás Peti
TRX köredzés
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Zsírégető
09:00
-
09:55
Évinger Zsuzska
Spinning
09:30
-
10:25
Dreilinger Timi
Spinning 90 perc
09:30
-
10:55
Jámbor Bea
10:00
-
11:00
Zsírégető 90 perc
10:00
-
11:25
Krizsa Timi
Iron Pump
10:00
-
10:55
Vági Zsófia
Zsírégető
10:00
-
10:55
Tóth Ivett
Hot Iron
10:00
-
10:55
Szalóky Diána
Zsírégető
10:00
-
10:55
Domján Anna
Alakformáló
10:00
-
10:55
Évinger Zsuzska
11:00
-
12:00
Alakformáló 75 p
11:00
-
12:10
Vági Zsófia
Zsírégető
11:00
-
11:55
Szalóky Diána
Jóga 90 perc
11:05
-
12:35
Vékás Viktória
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
TRX köredzés 90p
14:00
-
15:25
Fényes Hajnalka
15:00
-
16:00
Funkcionális köredzés
15:00
-
15:55
Szalóky Diána
16:00
-
17:00
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Fényes Hajnalka
Alakformáló
16:00
-
16:55
Szőke Csabi
Gerincjóga
16:30
-
17:25
Vékás Viktória
Alakformáló
16:00
-
16:55
Domján Anna
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Fényes Hajnalka
Zsírégető
16:00
-
16:55
Évinger Zsuzska
Procycling
16:30
-
17:25
Cseh Dávid
Spinning
16:00
-
16:55
Bencsik Anna
Zsírégető
16:00
-
16:55
Hacz Tímea
17:00
-
18:00
Alakformáló
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Konga party
17:30
-
18:25
Cseh Dávid
Zsírégető
17:00
-
17:55
Szőke Csabi
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Bea
TRX köredzés
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Balyi Kitti Regina
Alakformáló
17:00
-
17:55
Krizsa Timi
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Bea
Core training
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Procycling
17:30
-
18:25
Cseh Dávid
Alakformáló
17:00
-
17:55
Hacz Tímea
18:00
-
19:00
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Konga party
18:30
-
19:25
Cseh Dávid
Hot Iron
18:00
-
18:55
Tirpák Niki
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Bea
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Balyi Kitti Regina
Zsírégető
18:00
-
18:55
Krizsa Timi
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Bea
Alakformáló 90p
18:00
-
19:25
Tóth Ivett
Gerincjóga 90p
18:30
-
19:55
Vékás Viktória
19:00
-
20:00
TRX köredzés
19:00
-
19:55
Bihari Gergő
Jóga 90 perc
19:00
-
20:30
Vékás Viktória
Alakformáló
19:00
-
19:55
Simon Ágnes
Hot Iron
19:00
-
19:55
Tirpák Niki
Mobility
19:30
-
20:25
Fényes Hajnalka
TRX köredzés 90p
19:30
-
20:55
Bihari Gergő
20:00
-
21:00
Kangoo 60p
20:00
-
20:55
Ágoston Dorottya
Kangoo 60p
20:15
-
21:10
Ágoston Dorottya
Időpont \ NapHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
06:00 - 07:00Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Simon Ágnes)
06:30 - 07:25

Alakformáló (Krizsa Timi)
06:30 - 07:25

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Simon Ágnes)
06:30 - 07:25

Alakformáló (Krizsa Timi)
06:30 - 07:25

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

07:00 - 08:00
08:00 - 09:00TRX köredzés (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Zsírégető (Krizsa Timi)
08:00 - 08:55

Procycling (Cseh Dávid)
08:30 - 09:25

TRX köredzés (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Zsírégető (Krizsa Timi)
08:00 - 08:55

Procycling (Cseh Dávid)
08:30 - 09:25

Alakformáló (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Spinning (Ézsiás Peti)
08:30 - 09:25

Spinning (Dreilinger Timi)
08:30 - 09:25

09:00 - 10:00Alakformáló (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Funkcionális köredzés (Vági Zsófia)
09:00 - 09:55

Spinning (Ézsiás Peti)
09:30 - 10:25

Alakformáló (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Hengerezés és nyújtás (Krizsa Timi)
09:00 - 09:55

TRX köredzés (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Spinning (Ézsiás Peti)
09:30 - 10:25

TRX köredzés (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
09:00 - 09:55

Spinning (Dreilinger Timi)
09:30 - 10:25

Spinning 90 perc (Jámbor Bea)
09:30 - 10:55

10:00 - 11:00Zsírégető 90 perc (Krizsa Timi)
10:00 - 11:25

Iron Pump (Vági Zsófia)
10:00 - 10:55

Zsírégető (Tóth Ivett)
10:00 - 10:55

Hot Iron (Szalóky Diána)
10:00 - 10:55

Zsírégető (Domján Anna)
10:00 - 10:55

Alakformáló (Évinger Zsuzska)
10:00 - 10:55

11:00 - 12:00Alakformáló 75 p (Vági Zsófia)
11:00 - 12:10

Zsírégető (Szalóky Diána)
11:00 - 11:55

Jóga 90 perc (Vékás Viktória)
11:05 - 12:35

12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00TRX köredzés 90p (Fényes Hajnalka)
14:00 - 15:25

15:00 - 16:00Funkcionális köredzés (Szalóky Diána)
15:00 - 15:55

16:00 - 17:00Gerinctréning (Fényes Hajnalka)
16:30 - 17:25

Alakformáló (Szőke Csabi)
16:00 - 16:55

Gerincjóga (Vékás Viktória)
16:30 - 17:25

Alakformáló (Domján Anna)
16:00 - 16:55

Gerinctréning (Fényes Hajnalka)
16:30 - 17:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
16:00 - 16:55

Procycling (Cseh Dávid)
16:30 - 17:25

Spinning (Bencsik Anna)
16:00 - 16:55

Zsírégető (Hacz Tímea)
16:00 - 16:55

17:00 - 18:00Alakformáló (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Konga party (Cseh Dávid)
17:30 - 18:25

Zsírégető (Szőke Csabi)
17:00 - 17:55

Funkcionális köredzés az állványon (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Bea)
17:30 - 18:25

TRX köredzés (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Balyi Kitti Regina)
17:30 - 18:25

Alakformáló (Krizsa Timi)
17:00 - 17:55

Funkcionális köredzés az állványon (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Bea)
17:30 - 18:25

Core training (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Procycling (Cseh Dávid)
17:30 - 18:25

Alakformáló (Hacz Tímea)
17:00 - 17:55

18:00 - 19:00Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Konga party (Cseh Dávid)
18:30 - 19:25

Hot Iron (Tirpák Niki)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Bea)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Balyi Kitti Regina)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Krizsa Timi)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Bea)
18:30 - 19:25

Alakformáló 90p (Tóth Ivett)
18:00 - 19:25

Gerincjóga 90p (Vékás Viktória)
18:30 - 19:55

19:00 - 20:00TRX köredzés (Bihari Gergő)
19:00 - 19:55

Jóga 90 perc (Vékás Viktória)
19:00 - 20:30

Alakformáló (Simon Ágnes)
19:00 - 19:55

Hot Iron (Tirpák Niki)
19:00 - 19:55

Mobility (Fényes Hajnalka)
19:30 - 20:25

TRX köredzés 90p (Bihari Gergő)
19:30 - 20:55

20:00 - 21:00Kangoo 60p (Ágoston Dorottya)
20:00 - 20:55

Kangoo 60p (Ágoston Dorottya)
20:15 - 21:10

  • Hétfő

    2020-07-06
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • TRX köredzés
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető 90 perc
      10:00 - 11:25
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Konga party
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Konga party
      18:30 - 19:25
    • TRX köredzés
      19:00 - 19:55
    • Kangoo 60p
      20:00 - 20:55
  • Kedd

    2020-07-07
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Zsírégető
      08:00 - 08:55
    • Procycling
      08:30 - 09:25
    • Funkcionális köredzés
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Iron Pump
      10:00 - 10:55
    • Alakformáló 75 p
      11:00 - 12:10
    • Alakformáló
      16:00 - 16:55
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Zsírégető
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Hot Iron
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Jóga 90 perc
      19:00 - 20:30
  • Szerda

    2020-07-08
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • TRX köredzés
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Hengerezés és nyújtás
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető
      10:00 - 10:55
    • Gerincjóga
      16:30 - 17:25
    • TRX köredzés
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Alakformáló
      19:00 - 19:55
    • Kangoo 60p
      20:15 - 21:10
  • Csütörtök

    2020-07-09
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Zsírégető
      08:00 - 08:55
    • Procycling
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Hot Iron
      10:00 - 10:55
    • Zsírégető
      11:00 - 11:55
    • Alakformáló
      16:00 - 16:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Hot Iron
      19:00 - 19:55
    • Mobility
      19:30 - 20:25
  • Péntek

    2020-07-10
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető
      10:00 - 10:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Procycling
      16:30 - 17:25
    • Core training
      17:00 - 17:55
    • Procycling
      17:30 - 18:25
    • Alakformáló 90p
      18:00 - 19:25
    • Gerincjóga 90p
      18:30 - 19:55
    • TRX köredzés 90p
      19:30 - 20:55
  • Szombat

    2020-07-11
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Zsírégető
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Alakformáló
      10:00 - 10:55
    • Jóga 90 perc
      11:05 - 12:35
    • TRX köredzés 90p
      14:00 - 15:25
    • Spinning
      16:00 - 16:55
  • Vasárnap

    2020-07-12
    • Spinning 90 perc
      09:30 - 10:55
    • Funkcionális köredzés
      15:00 - 15:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55