Loading...
hu  en  
H-P 6:00 - 21:30 / Sz-V 8:00 - 19:30
Hívjon minket: 1/431-01-32
hu  en  
H-P 6:00 - 21:30 / Sz-V 8:00 - 19:30
Hívjon minket: 1/431-01-32

GROUP CLASSES

17.06.2019 - 23.06.2019
Egyes pálya
Kettes pálya
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00
-
07:00
Alakformáló
06:30
-
07:25
Krizsa Timi
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Krizsa Timi
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Krizsa Timi
07:00
-
08:00
Box fitness
07:00
-
07:55
Szigeti György
Spinning
07:45
-
08:40
Krizsa Timi
Box fitness
07:30
-
08:25
Szigeti György
08:00
-
09:00
TRX köredzés
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Alakformáló
08:00
-
08:55
Krizsa Timi
Spinning
08:30
-
09:25
Cseh Dávid
TRX köredzés
08:00
-
08:55
Fényes Hajnalka
Spinning
08:30
-
09:25
Cseh Dávid
Alakformáló
08:00
-
08:55
Krizsa Timi
Spinning
08:30
-
09:25
Ézsiás Peti
Spinning
08:30
-
09:25
Jámbor Bea
09:00
-
10:00
Alakformáló
09:00
-
09:55
Tóth Ivett
Spinning 90 perc
09:00
-
10:25
Vallus Anett
TRX köredzés
09:00
-
09:55
P.Szabó István
Spinning
09:30
-
10:25
Ézsiás Peti
Alakformáló
09:00
-
09:55
Krizsa Timi
TRX köredzés
09:00
-
09:55
Fényes Hajnalka
Spinning
09:30
-
10:25
Ézsiás Peti
TRX köredzés
09:00
-
09:55
P.Szabó István
Zsírégető
09:00
-
09:55
Évinger Zsuzska
Spinning
09:30
-
10:25
Jámbor Bea
TRX köredzés 90p
09:30
-
10:55
Fényes Hajnalka
Spinning 90 perc
09:30
-
10:55
Vallus Anett
10:00
-
11:00
Zsírégető 90p
10:00
-
11:25
Tóth Ivett
Baba-Mama torna
10:30
-
11:25
Domján Anna
Hot Iron
10:00
-
10:55
P.Szabó István
Hengerezés és nyújtás 90perc
10:30
-
11:55
Bihari Gergő
Zsírégető 90p
10:00
-
11:25
Tóth Ivett
Alakformáló babákkal is!
10:00
-
10:55
Domján Anna
Hot Iron
10:00
-
10:55
Szalóky Dia
Gerincjóga 90p
10:35
-
12:00
Fényes Hajnalka
Zsírégető babákkal is!
10:00
-
10:55
Domján Anna
Alakformáló
10:00
-
10:55
Évinger Zsuzska
11:00
-
12:00
Gerincjóga 90p
11:30
-
12:55
Bihari Gergő
Alakformáló
11:00
-
11:55
Krizsa Timi
Zsírégető
11:00
-
11:55
Szalóky Dia
Jóga 90 perc
11:05
-
12:35
Vékás Viktória
Iron pump 90p
11:00
-
12:30
Kovács Barbi
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
TRX Kezdőknek is
14:00
-
14:55
Fényes Hajnalka
15:00
-
16:00
TRX haladó
15:00
-
15:55
Fényes Hajnalka
Funkcionális köredzés
15:00
-
15:55
Szalóky Dia
16:00
-
17:00
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Molnár Viki
Mobility
16:00
-
16:55
Fényes Hajnalka
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Molnár Viki
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Fényes Hajnalka
Alakformáló
16:00
-
16:55
Domján Anna
Gerinctréning
16:30
-
17:25
P.Szabó István
Zsírégető
16:00
-
16:55
Évinger Zsuzska
Spinning
16:30
-
17:25
Cseh Dávid
FREEK Step Fun
16:00
-
16:55
Nagy Évi
Spinning
16:00
-
16:55
Bencsik Anna
Zsírégető
16:00
-
16:55
Szalóky Dia
Spinning
16:00
-
16:55
Baranyi Csilla
17:00
-
18:00
Alakformáló
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Cseh Dávid
Zsírégető
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Dóri
TRX köredzés
17:00
-
17:55
P.Szabó István
Spinning
17:30
-
18:25
Kanti Krisztina
Alakformáló
17:00
-
17:55
Hollósy Gina
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Bea
Core training
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Cseh Dávid
Funkcionális köredzés
17:00
-
17:55
Nagy Évi
Alakformáló
17:00
-
17:55
Szalóky Dia
18:00
-
19:00
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Cseh Dávid
Hot Iron
18:00
-
18:55
P.Szabó István
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Dóri
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Kanti Krisztina
Zsírégető Step
18:00
-
18:55
Hollósy Gina
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Bea
Alakformáló 90p
18:00
-
19:25
Tóth Ivett
Gerincjóga 90p
18:30
-
19:55
Vékás Viktória
19:00
-
20:00
TRX köredzés
19:00
-
19:55
P.Szabó István
Kangoo 60p
19:30
-
20:25
Hüse Juli
Jóga 90 perc
19:00
-
20:30
Vékás Viktória
Pop Pilates
19:30
-
20:25
P.Szabó István
Alakformáló 75 p
19:00
-
20:10
Hollósy Gina
Pilates
19:45
-
20:45
Varga Melinda
Hot Iron
19:00
-
19:55
P.Szabó István
Pop Pilates
19:30
-
20:25
Funkc.köredzés+stretching90p
19:30
-
20:55
Fényes Hajnalka
20:00
-
21:00
Mobility
20:00
-
20:55
Fényes Hajnalka
Kangoo 60p
20:15
-
21:10
Hüse Juli
Hidvégi Andi Tréning
20:00
-
20:55
Hídvégi Andi
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00 - 07:00Alakformáló (Krizsa Timi)
06:30 - 07:25

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Krizsa Timi)
06:30 - 07:25

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Krizsa Timi)
06:30 - 07:25

07:00 - 08:00Box fitness (Szigeti György)
07:00 - 07:55

Spinning (Krizsa Timi)
07:45 - 08:40

Box fitness (Szigeti György)
07:30 - 08:25

08:00 - 09:00TRX köredzés (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Alakformáló (Krizsa Timi)
08:00 - 08:55

Spinning (Cseh Dávid)
08:30 - 09:25

TRX köredzés (Fényes Hajnalka)
08:00 - 08:55

Spinning (Cseh Dávid)
08:30 - 09:25

Alakformáló (Krizsa Timi)
08:00 - 08:55

Spinning (Ézsiás Peti)
08:30 - 09:25

Spinning (Jámbor Bea)
08:30 - 09:25

09:00 - 10:00Alakformáló (Tóth Ivett)
09:00 - 09:55

Spinning 90 perc (Vallus Anett)
09:00 - 10:25

TRX köredzés (P.Szabó István)
09:00 - 09:55

Spinning (Ézsiás Peti)
09:30 - 10:25

Alakformáló (Krizsa Timi)
09:00 - 09:55

TRX köredzés (Fényes Hajnalka)
09:00 - 09:55

Spinning (Ézsiás Peti)
09:30 - 10:25

TRX köredzés (P.Szabó István)
09:00 - 09:55

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
09:00 - 09:55

Spinning (Jámbor Bea)
09:30 - 10:25

TRX köredzés 90p (Fényes Hajnalka)
09:30 - 10:55

Spinning 90 perc (Vallus Anett)
09:30 - 10:55

10:00 - 11:00Zsírégető 90p (Tóth Ivett)
10:00 - 11:25

Baba-Mama torna (Domján Anna)
10:30 - 11:25

Hot Iron (P.Szabó István)
10:00 - 10:55

Hengerezés és nyújtás 90perc (Bihari Gergő)
10:30 - 11:55

Zsírégető 90p (Tóth Ivett)
10:00 - 11:25

Alakformáló babákkal is! (Domján Anna)
10:00 - 10:55

Hot Iron (Szalóky Dia)
10:00 - 10:55

Gerincjóga 90p (Fényes Hajnalka)
10:35 - 12:00

Zsírégető babákkal is! (Domján Anna)
10:00 - 10:55

Alakformáló (Évinger Zsuzska)
10:00 - 10:55

11:00 - 12:00Gerincjóga 90p (Bihari Gergő)
11:30 - 12:55

Alakformáló (Krizsa Timi)
11:00 - 11:55

Zsírégető (Szalóky Dia)
11:00 - 11:55

Jóga 90 perc (Vékás Viktória)
11:05 - 12:35

Iron pump 90p (Kovács Barbi)
11:00 - 12:30

12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00TRX Kezdőknek is (Fényes Hajnalka)
14:00 - 14:55

15:00 - 16:00TRX haladó (Fényes Hajnalka)
15:00 - 15:55

Funkcionális köredzés (Szalóky Dia)
15:00 - 15:55

16:00 - 17:00Gerinctréning (Molnár Viki)
16:30 - 17:25

Mobility (Fényes Hajnalka)
16:00 - 16:55

Gerinctréning (Molnár Viki)
16:30 - 17:25

Gerinctréning (Fényes Hajnalka)
16:30 - 17:25

Alakformáló (Domján Anna)
16:00 - 16:55

Gerinctréning (P.Szabó István)
16:30 - 17:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
16:00 - 16:55

Spinning (Cseh Dávid)
16:30 - 17:25

FREEK Step Fun (Nagy Évi)
16:00 - 16:55

Spinning (Bencsik Anna)
16:00 - 16:55

Zsírégető (Szalóky Dia)
16:00 - 16:55

Spinning (Baranyi Csilla)
16:00 - 16:55

17:00 - 18:00Alakformáló (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Cseh Dávid)
17:30 - 18:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Funkcionális köredzés az állványon (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Dóri)
17:30 - 18:25

TRX köredzés (P.Szabó István)
17:00 - 17:55

Spinning (Kanti Krisztina)
17:30 - 18:25

Alakformáló (Hollósy Gina)
17:00 - 17:55

Funkcionális köredzés az állványon (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Bea)
17:30 - 18:25

Core training (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Cseh Dávid)
17:30 - 18:25

Funkcionális köredzés (Nagy Évi)
17:00 - 17:55

Alakformáló (Szalóky Dia)
17:00 - 17:55

18:00 - 19:00Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Cseh Dávid)
18:30 - 19:25

Hot Iron (P.Szabó István)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Dóri)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Kanti Krisztina)
18:30 - 19:25

Zsírégető Step (Hollósy Gina)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Bea)
18:30 - 19:25

Alakformáló 90p (Tóth Ivett)
18:00 - 19:25

Gerincjóga 90p (Vékás Viktória)
18:30 - 19:55

19:00 - 20:00TRX köredzés (P.Szabó István)
19:00 - 19:55

Kangoo 60p (Hüse Juli)
19:30 - 20:25

Jóga 90 perc (Vékás Viktória)
19:00 - 20:30

Pop Pilates (P.Szabó István)
19:30 - 20:25

Alakformáló 75 p (Hollósy Gina)
19:00 - 20:10

Pilates (Varga Melinda)
19:45 - 20:45

Hot Iron (P.Szabó István)
19:00 - 19:55

Pop Pilates ()
19:30 - 20:25

Funkc.köredzés+stretching90p (Fényes Hajnalka)
19:30 - 20:55

20:00 - 21:00Mobility (Fényes Hajnalka)
20:00 - 20:55

Kangoo 60p (Hüse Juli)
20:15 - 21:10

Hidvégi Andi Tréning (Hídvégi Andi)
20:00 - 20:55

  • Monday

    2019-06-17
    • Box fitness
      07:00 - 07:55
    • TRX köredzés
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Spinning 90 perc
      09:00 - 10:25
    • Zsírégető 90p
      10:00 - 11:25
    • Baba-Mama torna
      10:30 - 11:25
    • Gerincjóga 90p
      11:30 - 12:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • TRX köredzés
      19:00 - 19:55
    • Kangoo 60p
      19:30 - 20:25
    • Mobility
      20:00 - 20:55
  • Tuesday

    2019-06-18
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Hot Iron
      10:00 - 10:55
    • Hengerezés és nyújtás 90perc
      10:30 - 11:55
    • Alakformáló
      11:00 - 11:55
    • Mobility
      16:00 - 16:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Zsírégető
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Hot Iron
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Jóga 90 perc
      19:00 - 20:30
    • Pop Pilates
      19:30 - 20:25
  • Wednesday

    2019-06-19
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Spinning
      07:45 - 08:40
    • TRX köredzés
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető 90p
      10:00 - 11:25
    • Alakformáló babákkal is!
      10:00 - 10:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • TRX köredzés
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Alakformáló 75 p
      19:00 - 20:10
    • Pilates
      19:45 - 20:45
    • Kangoo 60p
      20:15 - 21:10
  • Thursday

    2019-06-20
    • Box fitness
      07:30 - 08:25
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Hot Iron
      10:00 - 10:55
    • Gerincjóga 90p
      10:35 - 12:00
    • Zsírégető
      11:00 - 11:55
    • Alakformáló
      16:00 - 16:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető Step
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Hot Iron
      19:00 - 19:55
    • Pop Pilates
      19:30 - 20:25
    • Hidvégi Andi Tréning
      20:00 - 20:55
  • Friday

    2019-06-21
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető babákkal is!
      10:00 - 10:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:30 - 17:25
    • Core training
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Alakformáló 90p
      18:00 - 19:25
    • Gerincjóga 90p
      18:30 - 19:55
    • Funkc.köredzés+stretching90p
      19:30 - 20:55
  • Saturday

    2019-06-22
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Zsírégető
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Alakformáló
      10:00 - 10:55
    • Jóga 90 perc
      11:05 - 12:35
    • TRX Kezdőknek is
      14:00 - 14:55
    • TRX haladó
      15:00 - 15:55
    • FREEK Step Fun
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:00 - 16:55
    • Funkcionális köredzés
      17:00 - 17:55
  • Sunday

    2019-06-23
    • TRX köredzés 90p
      09:30 - 10:55
    • Spinning 90 perc
      09:30 - 10:55
    • Iron pump 90p
      11:00 - 12:30
    • Funkcionális köredzés
      15:00 - 15:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:00 - 16:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55