Loading...
hu  en  
H-P 6:00 - 21:30 / Sz-V 8:00 - 19:30
Hívjon minket: 1/431-01-32
hu  en  
H-P 6:00 - 21:30 / Sz-V 8:00 - 19:30
Hívjon minket: 1/431-01-32

GROUP CLASSES

18.06.2018 - 24.06.2018
Egyes pálya
Kettes pálya
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00
-
07:00
Spinning
06:15
-
07:10
Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Bálint
Spinning
06:15
-
07:10
Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Bálint
Alakformáló
06:30
-
07:25
Zsuzska
Spinning
06:15
-
07:10
Gábor
Alakformáló
06:30
-
07:25
Bálint
07:00
-
08:00
PARTY FITNESS
07:30
-
08:25
Juli
08:00
-
09:00
TRX GO!
08:00
-
08:55
Zsolt
Alakformáló
08:00
-
08:55
Bálint
Spinning
08:30
-
09:25
Dávid
TRX GO!
08:00
-
08:55
Zsolt
Spinning
08:00
-
08:55
Gábor
Alakformáló
08:00
-
08:55
Juli
Spinning
08:30
-
09:25
Dávid
Alakformáló
08:00
-
08:55
Bálint
Spinning
08:30
-
09:25
Peti
Spinning
08:30
-
09:25
Niki
09:00
-
10:00
Alakformáló
09:00
-
09:55
Ivett
Spinning 90 perc
09:15
-
10:40
Anett
TRX Kezdőknek is
09:00
-
09:55
Tündi
Spinning
09:30
-
10:25
Peti
Alakformáló
09:00
-
09:55
Bálint
Spinning
09:00
-
09:55
P. Dóri
TRX köredzés
09:00
-
09:55
Gergő
Spinning
09:30
-
10:25
Peti
TRX Kezdőknek is
09:00
-
09:55
Tündi
Zsírégető
09:00
-
09:55
Zsuzska
Spinning
09:30
-
10:25
Niki
TRX köredzés 90p
09:30
-
10:55
Gergő
Spinning 90 perc
09:30
-
10:55
Gábor
10:00
-
11:00
Zsírégető 90p
10:00
-
11:25
Ivett
Baba-Mama torna
10:45
-
11:40
Zsóka
Hot Iron
10:00
-
10:55
Ivett
Pilates 90 perc
10:35
-
12:05
Szilvi
Zsírégető 90p
10:00
-
11:25
Ivett
Baba-Mama torna
10:00
-
10:55
Anna
Hot Iron
10:00
-
10:55
Dia
Gerincjóga 90p
10:35
-
12:00
Szilvi
Zsírégető babákkal is!
10:00
-
10:55
Anna
Alakformáló
10:00
-
10:55
Zsuzska
11:00
-
12:00
Jóga-nyújtás 90p
11:30
-
12:55
Szilvi
Alakformáló
11:00
-
11:55
Ivett
Zsírégető
11:00
-
11:55
Dia
Jóga 90 perc
11:05
-
12:35
Szilvi
Iron pump 90p
11:00
-
12:30
Barbi
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
TRX Kezdőknek is
14:00
-
14:55
Gergő
15:00
-
16:00
TRX haladó
15:00
-
15:55
Gergő
Funkcionális köredzés
15:00
-
15:55
Georgina
16:00
-
17:00
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Gréti
Alakformáló
16:00
-
16:55
Zsuzska
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Viki
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Kriszti
Alakformáló
16:00
-
16:55
Anna
Zsírégető
16:00
-
16:55
Zsuzska
Spinning
16:30
-
17:25
Dávid
Zsírégető
16:00
-
16:55
Szijjártó Anikó
Spinning
16:00
-
16:55
P. Dóri
Zsírégető
16:00
-
16:55
Zsanett
Spinning
16:00
-
16:55
Bencsik Anna
17:00
-
18:00
Alakformáló
17:00
-
17:55
Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Dávid
Zsírégető
17:00
-
17:55
Zsuzska
Functional Go! köredzés
17:00
-
18:00
Zsolt
Spinning
17:30
-
18:25
Bea
TRX köredzés
17:00
-
17:55
P.Szabó István
Spinning
17:30
-
18:25
Niki
Alakformáló
17:00
-
17:55
Bálint
Functional Go! köredzés
17:00
-
18:00
Zsolt
Spinning
17:30
-
18:25
Somogyi Zsolt
Core training
17:00
-
17:55
Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Dávid
Stretching
17:00
-
17:55
Szijjártó Anikó
Spinning
17:00
-
17:55
P. Dóri
Alakformáló
17:00
-
17:55
Zsanett
18:00
-
19:00
Zsírégető
18:00
-
18:55
Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Dávid
Hot Iron
18:00
-
18:55
P.Szabó István
Spinning
18:30
-
19:25
Bea
Zsírégető
18:00
-
18:55
Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Niki
Zsírégető
18:00
-
18:55
Bálint
Spinning
18:30
-
19:25
Somogyi Zsolt
Alakformáló 90p
18:00
-
19:25
Ivett
Gerinctréning 90 perc
18:30
-
19:55
Szilvi
19:00
-
20:00
TRX köredzés
19:00
-
19:55
P.Szabó István
Kangoo jumps
19:30
-
20:25
Petra
Jóga 90 perc
19:00
-
20:30
Szilvi
Alak & STR.90p
19:00
-
20:25
Gréti
Pilates
19:45
-
20:45
Melinda
Hot Iron
19:00
-
19:55
P.Szabó István
Funkc.köredzés+stretching90p
19:30
-
20:55
Gergő
20:00
-
21:00
Gerinctréning
20:00
-
20:55
Gréti
Kangoo jumps
20:15
-
21:10
Petra
Hidvégi Andi Tréning
20:00
-
20:55
Andi
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00 - 07:00Spinning (Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Bálint)
06:30 - 07:25

Spinning (Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Bálint)
06:30 - 07:25

Alakformáló (Zsuzska)
06:30 - 07:25

Spinning (Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Bálint)
06:30 - 07:25

07:00 - 08:00PARTY FITNESS (Juli)
07:30 - 08:25

08:00 - 09:00TRX GO! (Zsolt)
08:00 - 08:55

Alakformáló (Bálint)
08:00 - 08:55

Spinning (Dávid)
08:30 - 09:25

TRX GO! (Zsolt)
08:00 - 08:55

Spinning (Gábor)
08:00 - 08:55

Alakformáló (Juli)
08:00 - 08:55

Spinning (Dávid)
08:30 - 09:25

Alakformáló (Bálint)
08:00 - 08:55

Spinning (Peti)
08:30 - 09:25

Spinning (Niki)
08:30 - 09:25

09:00 - 10:00Alakformáló (Ivett)
09:00 - 09:55

Spinning 90 perc (Anett)
09:15 - 10:40

TRX Kezdőknek is (Tündi)
09:00 - 09:55

Spinning (Peti)
09:30 - 10:25

Alakformáló (Bálint)
09:00 - 09:55

Spinning (P. Dóri)
09:00 - 09:55

TRX köredzés (Gergő)
09:00 - 09:55

Spinning (Peti)
09:30 - 10:25

TRX Kezdőknek is (Tündi)
09:00 - 09:55

Zsírégető (Zsuzska)
09:00 - 09:55

Spinning (Niki)
09:30 - 10:25

TRX köredzés 90p (Gergő)
09:30 - 10:55

Spinning 90 perc (Gábor)
09:30 - 10:55

10:00 - 11:00Zsírégető 90p (Ivett)
10:00 - 11:25

Baba-Mama torna (Zsóka)
10:45 - 11:40

Hot Iron (Ivett)
10:00 - 10:55

Pilates 90 perc (Szilvi)
10:35 - 12:05

Zsírégető 90p (Ivett)
10:00 - 11:25

Baba-Mama torna (Anna)
10:00 - 10:55

Hot Iron (Dia)
10:00 - 10:55

Gerincjóga 90p (Szilvi)
10:35 - 12:00

Zsírégető babákkal is! (Anna)
10:00 - 10:55

Alakformáló (Zsuzska)
10:00 - 10:55

11:00 - 12:00Jóga-nyújtás 90p (Szilvi)
11:30 - 12:55

Alakformáló (Ivett)
11:00 - 11:55

Zsírégető (Dia)
11:00 - 11:55

Jóga 90 perc (Szilvi)
11:05 - 12:35

Iron pump 90p (Barbi)
11:00 - 12:30

12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00TRX Kezdőknek is (Gergő)
14:00 - 14:55

15:00 - 16:00TRX haladó (Gergő)
15:00 - 15:55

Funkcionális köredzés (Georgina)
15:00 - 15:55

16:00 - 17:00Gerinctréning (Gréti)
16:30 - 17:25

Alakformáló (Zsuzska)
16:00 - 16:55

Gerinctréning (Viki)
16:30 - 17:25

Gerinctréning (Kriszti)
16:30 - 17:25

Alakformáló (Anna)
16:00 - 16:55

Zsírégető (Zsuzska)
16:00 - 16:55

Spinning (Dávid)
16:30 - 17:25

Zsírégető (Szijjártó Anikó)
16:00 - 16:55

Spinning (P. Dóri)
16:00 - 16:55

Zsírégető (Zsanett)
16:00 - 16:55

Spinning (Bencsik Anna)
16:00 - 16:55

17:00 - 18:00Alakformáló (Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Dávid)
17:30 - 18:25

Zsírégető (Zsuzska)
17:00 - 17:55

Functional Go! köredzés (Zsolt)
17:00 - 18:00

Spinning (Bea)
17:30 - 18:25

TRX köredzés (P.Szabó István)
17:00 - 17:55

Spinning (Niki)
17:30 - 18:25

Alakformáló (Bálint)
17:00 - 17:55

Functional Go! köredzés (Zsolt)
17:00 - 18:00

Spinning (Somogyi Zsolt)
17:30 - 18:25

Core training (Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Dávid)
17:30 - 18:25

Stretching (Szijjártó Anikó)
17:00 - 17:55

Spinning (P. Dóri)
17:00 - 17:55

Alakformáló (Zsanett)
17:00 - 17:55

18:00 - 19:00Zsírégető (Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Dávid)
18:30 - 19:25

Hot Iron (P.Szabó István)
18:00 - 18:55

Spinning (Bea)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Niki)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Bálint)
18:00 - 18:55

Spinning (Somogyi Zsolt)
18:30 - 19:25

Alakformáló 90p (Ivett)
18:00 - 19:25

Gerinctréning 90 perc (Szilvi)
18:30 - 19:55

19:00 - 20:00TRX köredzés (P.Szabó István)
19:00 - 19:55

Kangoo jumps (Petra)
19:30 - 20:25

Jóga 90 perc (Szilvi)
19:00 - 20:30

Alak & STR.90p (Gréti)
19:00 - 20:25

Pilates (Melinda)
19:45 - 20:45

Hot Iron (P.Szabó István)
19:00 - 19:55

Funkc.köredzés+stretching90p (Gergő)
19:30 - 20:55

20:00 - 21:00Gerinctréning (Gréti)
20:00 - 20:55

Kangoo jumps (Petra)
20:15 - 21:10

Hidvégi Andi Tréning (Andi)
20:00 - 20:55

  • Monday

    2018-06-18
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • TRX GO!
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Spinning 90 perc
      09:15 - 10:40
    • Zsírégető 90p
      10:00 - 11:25
    • Baba-Mama torna
      10:45 - 11:40
    • Jóga-nyújtás 90p
      11:30 - 12:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • TRX köredzés
      19:00 - 19:55
    • Kangoo jumps
      19:30 - 20:25
    • Gerinctréning
      20:00 - 20:55
  • Tuesday

    2018-06-19
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX Kezdőknek is
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Hot Iron
      10:00 - 10:55
    • Pilates 90 perc
      10:35 - 12:05
    • Alakformáló
      11:00 - 11:55
    • Alakformáló
      16:00 - 16:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Functional Go! köredzés
      17:00 - 18:00
    • Zsírégető
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Hot Iron
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Jóga 90 perc
      19:00 - 20:30
  • Wednesday

    2018-06-20
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • TRX GO!
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető 90p
      10:00 - 11:25
    • Baba-Mama torna
      10:00 - 10:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • TRX köredzés
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Alak & STR.90p
      19:00 - 20:25
    • Pilates
      19:45 - 20:45
    • Kangoo jumps
      20:15 - 21:10
  • Thursday

    2018-06-21
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Hot Iron
      10:00 - 10:55
    • Gerincjóga 90p
      10:35 - 12:00
    • Zsírégető
      11:00 - 11:55
    • Alakformáló
      16:00 - 16:55
    • Functional Go! köredzés
      17:00 - 18:00
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Hot Iron
      19:00 - 19:55
    • Hidvégi Andi Tréning
      20:00 - 20:55
  • Friday

    2018-06-22
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      06:30 - 07:25
    • PARTY FITNESS
      07:30 - 08:25
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX Kezdőknek is
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető babákkal is!
      10:00 - 10:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:30 - 17:25
    • Core training
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Alakformáló 90p
      18:00 - 19:25
    • Gerinctréning 90 perc
      18:30 - 19:55
    • Funkc.köredzés+stretching90p
      19:30 - 20:55
  • Saturday

    2018-06-23
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Zsírégető
      09:00 - 09:55
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Alakformáló
      10:00 - 10:55
    • Jóga 90 perc
      11:05 - 12:35
    • TRX Kezdőknek is
      14:00 - 14:55
    • TRX haladó
      15:00 - 15:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:00 - 16:55
    • Stretching
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:00 - 17:55
  • Sunday

    2018-06-24
    • TRX köredzés 90p
      09:30 - 10:55
    • Spinning 90 perc
      09:30 - 10:55
    • Iron pump 90p
      11:00 - 12:30
    • Funkcionális köredzés
      15:00 - 15:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:00 - 16:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55