GROUP CLASSES
18.03.2024 - 24.03.2024
Egyes pálya
Kettes pálya
Time / Day | Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | Saturday | Sunday |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 - 07:00 | |||||||
07:00 - 08:00 | |||||||
08:00 - 09:00 | |||||||
09:00 - 10:00 | |||||||
10:00 - 11:00 | |||||||
11:00 - 12:00 | |||||||
12:00 - 13:00 | |||||||
13:00 - 14:00 | |||||||
14:00 - 15:00 | |||||||
15:00 - 16:00 | |||||||
16:00 - 17:00 | |||||||
17:00 - 18:00 | |||||||
18:00 - 19:00 | |||||||
19:00 - 20:00 |
Time / Day | Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | Saturday | Sunday |
06:00 - 07:00 | Spinning (Kanczler Gábor) 06:15 - 07:10 | Alakformáló (Nagy Alexandra) 06:15 - 07:10 Spinning (Dreilinger Tímea) 06:15 - 07:10 | Spinning (Kanczler Gábor) 06:15 - 07:10 | Alakformáló (Nagy Alexandra) 06:15 - 07:10 | Spinning (Kanczler Gábor) 06:15 - 07:10 | ||
07:00 - 08:00 | zumba (De Oliveira Juliana) 07:00 - 07:55 | ||||||
08:00 - 09:00 | TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő) 08:00 - 08:55 | Funkcionális nyújtás és mobilizálás (Uhrin Szilvia!) 08:00 - 08:55 Spinning (Merkl Zsuzsanna) 08:30 - 09:25 | TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő) 08:00 - 08:55 | Spinning (Merkl Zsuzsanna) 08:30 - 09:25 | Alakformáló (Bihari Gergő) 08:00 - 08:55 Spinning (Dreilinger Tímea) 08:30 - 09:25 | zumba (De Oliveira Juliana) 08:15 - 09:10 Spinning (Dreilinger Timi) 08:30 - 09:25 | zumba (Jámbor Bea) 08:15 - 09:10 |
09:00 - 10:00 | Alakformáló (Bihari Gergő) 09:00 - 09:55 | Alakformáló (Hacz Tímea) 09:00 - 09:55 | Alakformáló (Bihari Gergő) 09:00 - 09:55 | Funkc. köredzés (Hacz Tímea) 09:00 - 09:55 | TRX köredzés (Bihari Gergő) 09:00 - 09:55 | Zsírégető (Évinger Zsuzska) 09:15 - 10:10 Spinning (Dreilinger Timi) 09:30 - 10:25 | Hot Iron (Lebedi Zalán) 09:15 - 10:10 Spinning 90 perc (Jámbor Bea) 09:30 - 10:55 |
10:00 - 11:00 | Alakformáló 90p (Hacz Tímea) 10:00 - 11:25 Pilates (Fényes Hajnalka ) 10:00 - 11:00 | Funkcionális köredzés (Hacz Tímea) 10:00 - 10:55 | Pilates (Fényes Hajnalka ) 10:00 - 11:00 | Alakformáló (Hacz Tímea) 10:00 - 10:55 | Alakformáló (Évinger Zsuzska) 10:15 - 11:10 | ||
11:00 - 12:00 | Baba-Mama torna () 11:00 - 11:55 | ||||||
12:00 - 13:00 | |||||||
13:00 - 14:00 | |||||||
14:00 - 15:00 | |||||||
15:00 - 16:00 | |||||||
16:00 - 17:00 | Gerinctréning (Fényes Hajnalka ) 16:30 - 17:25 | Gerinctréning (Fényes Hajnalka ) 16:30 - 17:25 | Zsírégető (Évinger Zsuzska) 16:00 - 16:55 | Funkcionális köredzés (Hacz Tímea) 16:00 - 16:55 | |||
17:00 - 18:00 | Alakformáló (Évinger Zsuzska) 17:00 - 17:55 Procycling (Herman László) 17:30 - 18:25 | Funkcionális köredzés az állványon (Balogh Éva) 17:00 - 17:55 Spinning (Jámbor Bea) 17:30 - 18:25 | Súlyzórudas erősítés (Bihari Gergő) 17:00 - 17:55 Spinning (Dreilinger Tímea) 17:30 - 18:25 | Alakformáló (Hacz Tímea) 17:00 - 17:55 Funkcionális köredzés az állványon (Balogh Éva) 17:00 - 17:55 Spinning (Jámbor Bea) 17:30 - 18:25 | Core training (Évinger Zsuzska) 17:00 - 17:55 Procycling (Herman László) 17:30 - 18:25 | Hot Iron (Lebedi Zalán) 17:00 - 17:55 | Alakformáló (Hacz Tímea) 17:00 - 17:55 |
18:00 - 19:00 | Zsírégető (Évinger Zsuzska) 18:00 - 18:55 Procycling (Herman László) 18:30 - 19:25 | Alakformáló (Bihari Gergő) 18:00 - 18:55 Spinning (Jámbor Bea) 18:30 - 19:25 | Zsírégető (Évinger Zsuzska) 18:00 - 18:55 Spinning (Dreilinger Tímea) 18:30 - 19:25 | Zsírégető (Hacz Tímea) 18:00 - 18:55 Spinning (Jámbor Bea) 18:30 - 19:25 | Alakformáló HIIT (Bihari Gergő) 18:00 - 19:25 Procycling (Herman László) 18:30 - 19:25 | Funkcionális köredzés (Lebedi Zalán) 18:00 - 18:55 | |
19:00 - 20:00 | TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő) 19:00 - 19:55 | zumba (De Oliveira Juliana) 19:00 - 19:55 | Alakformáló (Évinger Zsuzska) 19:00 - 19:55 | zumba (De Oliveira Juliana) 19:00 - 19:55 | Jóga 90 perc (Kósa Csilla Anna) 19:30 - 21:00 |
Monday
2024-03-18- Spinning06:15 - 07:10
- TRX Kezdőknek is08:00 - 08:55
- Alakformáló09:00 - 09:55
- Alakformáló 90p10:00 - 11:25
- Pilates10:00 - 11:00
- Alakformáló17:00 - 17:55
- Procycling17:30 - 18:25
- Zsírégető18:00 - 18:55
- Procycling18:30 - 19:25
- TRX Kezdőknek is19:00 - 19:55
Tuesday
2024-03-19- Alakformáló06:15 - 07:10
- Spinning06:15 - 07:10
- Funkcionális nyújtás és mobilizálás08:00 - 08:55
- Spinning08:30 - 09:25
- Alakformáló09:00 - 09:55
- Funkcionális köredzés10:00 - 10:55
- Baba-Mama torna11:00 - 11:55
- Gerinctréning16:30 - 17:25
- Funkcionális köredzés az állványon17:00 - 17:55
- Spinning17:30 - 18:25
- Alakformáló18:00 - 18:55
- Spinning18:30 - 19:25
- zumba19:00 - 19:55
Wednesday
2024-03-20- Spinning06:15 - 07:10
- zumba07:00 - 07:55
- TRX Kezdőknek is08:00 - 08:55
- Alakformáló09:00 - 09:55
- Pilates10:00 - 11:00
- Súlyzórudas erősítés17:00 - 17:55
- Spinning17:30 - 18:25
- Zsírégető18:00 - 18:55
- Spinning18:30 - 19:25
- Alakformáló19:00 - 19:55
Thursday
2024-03-21- Alakformáló06:15 - 07:10
- Spinning08:30 - 09:25
- Funkc. köredzés09:00 - 09:55
- Alakformáló10:00 - 10:55
- Gerinctréning16:30 - 17:25
- Funkcionális köredzés az állványon17:00 - 17:55
- Alakformáló17:00 - 17:55
- Spinning17:30 - 18:25
- Zsírégető18:00 - 18:55
- Spinning18:30 - 19:25
- zumba19:00 - 19:55
Friday
2024-03-22- Spinning06:15 - 07:10
- Alakformáló08:00 - 08:55
- Spinning08:30 - 09:25
- TRX köredzés09:00 - 09:55
- Zsírégető16:00 - 16:55
- Core training17:00 - 17:55
- Procycling17:30 - 18:25
- Alakformáló HIIT18:00 - 19:25
- Procycling18:30 - 19:25
- Jóga 90 perc19:30 - 21:00
Saturday
2024-03-23- zumba08:15 - 09:10
- Spinning08:30 - 09:25
- Zsírégető09:15 - 10:10
- Spinning09:30 - 10:25
- Alakformáló10:15 - 11:10
- Hot Iron17:00 - 17:55
- Funkcionális köredzés18:00 - 18:55
Sunday
2024-03-24- zumba08:15 - 09:10
- Hot Iron09:15 - 10:10
- Spinning 90 perc09:30 - 10:55
- Funkcionális köredzés16:00 - 16:55
- Alakformáló17:00 - 17:55