Loading...
+36 1 431 01 32
1103 Budapest, Gyömrői út 99.
hu  en  
+36 1 431 01 32
1103 Budapest, Gyömrői út 99.
hu  en  

CSOPORTOS ÓRÁINK

24.06.2024 - 30.06.2024
Nagyterem
Kisterem
Funkcionális terem
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00
-
07:00
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:15
-
07:10
Nagy Alexandra
Spinning
06:15
-
07:10
Dreilinger Tímea
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
Alakformáló
06:15
-
07:10
Nagy Alexandra
Spinning
06:15
-
07:10
Kanczler Gábor
07:00
-
08:00
zumba
07:00
-
07:55
De Oliveira Juliana
08:00
-
09:00
TRX Kezdőknek is
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Funkcionális nyújtás és mobilizálás
08:00
-
08:55
Uhrin Szilvia!
Spinning
08:30
-
09:25
Merkl Zsuzsanna
TRX Kezdőknek is
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Spinning
08:30
-
09:25
Merkl Zsuzsanna
Alakformáló
08:00
-
08:55
Bihari Gergő
Spinning
08:30
-
09:25
Dreilinger Tímea
zumba
08:15
-
09:10
De Oliveira Juliana
Spinning
08:30
-
09:25
Dreilinger Timi
zumba
08:15
-
09:10
Jámbor Bea
09:00
-
10:00
Alakformáló
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Alakformáló
09:00
-
09:55
Hacz Tímea
Alakformáló
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Funkc. köredzés
09:00
-
09:55
Hacz Tímea
TRX köredzés
09:00
-
09:55
Bihari Gergő
Zsírégető
09:15
-
10:10
Évinger Zsuzska
Spinning
09:30
-
10:25
Dreilinger Timi
Hot Iron
09:15
-
10:10
Lebedi Zalán
Spinning 90 perc
09:30
-
10:55
Jámbor Bea
10:00
-
11:00
Alakformáló 90p
10:00
-
11:25
Hacz Tímea
Pilates
10:00
-
11:00
Fényes Hajnalka
Funkcionális köredzés
10:00
-
10:55
Hacz Tímea
Pilates
10:00
-
11:00
Fényes Hajnalka
Alakformáló
10:00
-
10:55
Hacz Tímea
Alakformáló
10:15
-
11:10
Évinger Zsuzska
11:00
-
12:00
Baba-Mama torna
11:00
-
11:55
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
15:00
-
16:00
16:00
-
17:00
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Fényes Hajnalka
Gerinctréning
16:30
-
17:25
Fényes Hajnalka
Zsírégető
16:00
-
16:55
Évinger Zsuzska
Spinning
16:30
-
17:25
Merkl Zsuzsanna
Funkcionális köredzés
16:00
-
16:55
Hacz Tímea
17:00
-
18:00
Alakformáló
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Merkl Zsuzsanna
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Balogh Éva
Spinning
17:30
-
18:25
Dreilinger Tímea
Súlyzórudas erősítés
17:00
-
17:55
Bihari Gergő
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Bea
Alakformáló
17:00
-
17:55
Hacz Tímea
Funkcionális köredzés az állványon
17:00
-
17:55
Balogh Éva
Spinning
17:30
-
18:25
Jámbor Bea
Core training
17:00
-
17:55
Évinger Zsuzska
Spinning
17:30
-
18:25
Merkl Zsuzsanna
Hot Iron
17:00
-
17:55
Lebedi Zalán
Alakformáló
17:00
-
17:55
Hacz Tímea
18:00
-
19:00
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Merkl Zsuzsanna
Alakformáló
18:00
-
18:55
Bihari Gergő
Spinning
18:30
-
19:25
Dreilinger Tímea
Zsírégető
18:00
-
18:55
Évinger Zsuzska
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Bea
Zsírégető
18:00
-
18:55
Hacz Tímea
Spinning
18:30
-
19:25
Jámbor Bea
Alakformáló HIIT
18:00
-
19:25
Bihari Gergő
Funkcionális köredzés
18:00
-
18:55
Lebedi Zalán
Jóga 75 perc
18:00
-
19:15
Kósa Csilla Anna
19:00
-
20:00
TRX Kezdőknek is
19:00
-
19:55
Bihari Gergő
zumba
19:00
-
19:55
De Oliveira Juliana
Alakformáló
19:00
-
19:55
Évinger Zsuzska
zumba
19:00
-
19:55
De Oliveira Juliana
Jóga 75 perc
19:30
-
20:45
Kósa Csilla Anna
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00 - 07:00Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Nagy Alexandra)
06:15 - 07:10

Spinning (Dreilinger Tímea)
06:15 - 07:10

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

Alakformáló (Nagy Alexandra)
06:15 - 07:10

Spinning (Kanczler Gábor)
06:15 - 07:10

07:00 - 08:00zumba (De Oliveira Juliana)
07:00 - 07:55

08:00 - 09:00TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Funkcionális nyújtás és mobilizálás (Uhrin Szilvia!)
08:00 - 08:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
08:30 - 09:25

TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
08:30 - 09:25

Alakformáló (Bihari Gergő)
08:00 - 08:55

Spinning (Dreilinger Tímea)
08:30 - 09:25

zumba (De Oliveira Juliana)
08:15 - 09:10

Spinning (Dreilinger Timi)
08:30 - 09:25

zumba (Jámbor Bea)
08:15 - 09:10

09:00 - 10:00Alakformáló (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Alakformáló (Hacz Tímea)
09:00 - 09:55

Alakformáló (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Funkc. köredzés (Hacz Tímea)
09:00 - 09:55

TRX köredzés (Bihari Gergő)
09:00 - 09:55

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
09:15 - 10:10

Spinning (Dreilinger Timi)
09:30 - 10:25

Hot Iron (Lebedi Zalán)
09:15 - 10:10

Spinning 90 perc (Jámbor Bea)
09:30 - 10:55

10:00 - 11:00Alakformáló 90p (Hacz Tímea)
10:00 - 11:25

Pilates (Fényes Hajnalka )
10:00 - 11:00

Funkcionális köredzés (Hacz Tímea)
10:00 - 10:55

Pilates (Fényes Hajnalka )
10:00 - 11:00

Alakformáló (Hacz Tímea)
10:00 - 10:55

Alakformáló (Évinger Zsuzska)
10:15 - 11:10

11:00 - 12:00Baba-Mama torna ()
11:00 - 11:55

12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00Gerinctréning (Fényes Hajnalka )
16:30 - 17:25

Gerinctréning (Fényes Hajnalka )
16:30 - 17:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
16:00 - 16:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
16:30 - 17:25

Funkcionális köredzés (Hacz Tímea)
16:00 - 16:55

17:00 - 18:00Alakformáló (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
17:30 - 18:25

Funkcionális köredzés az állványon (Balogh Éva)
17:00 - 17:55

Spinning (Dreilinger Tímea)
17:30 - 18:25

Súlyzórudas erősítés (Bihari Gergő)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Bea)
17:30 - 18:25

Alakformáló (Hacz Tímea)
17:00 - 17:55

Funkcionális köredzés az állványon (Balogh Éva)
17:00 - 17:55

Spinning (Jámbor Bea)
17:30 - 18:25

Core training (Évinger Zsuzska)
17:00 - 17:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
17:30 - 18:25

Hot Iron (Lebedi Zalán)
17:00 - 17:55

Alakformáló (Hacz Tímea)
17:00 - 17:55

18:00 - 19:00Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Merkl Zsuzsanna)
18:30 - 19:25

Alakformáló (Bihari Gergő)
18:00 - 18:55

Spinning (Dreilinger Tímea)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Évinger Zsuzska)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Bea)
18:30 - 19:25

Zsírégető (Hacz Tímea)
18:00 - 18:55

Spinning (Jámbor Bea)
18:30 - 19:25

Alakformáló HIIT (Bihari Gergő)
18:00 - 19:25

Funkcionális köredzés (Lebedi Zalán)
18:00 - 18:55

Jóga 75 perc (Kósa Csilla Anna)
18:00 - 19:15

19:00 - 20:00TRX Kezdőknek is (Bihari Gergő)
19:00 - 19:55

zumba (De Oliveira Juliana)
19:00 - 19:55

Alakformáló (Évinger Zsuzska)
19:00 - 19:55

zumba (De Oliveira Juliana)
19:00 - 19:55

Jóga 75 perc (Kósa Csilla Anna)
19:30 - 20:45

  • Monday

    2024-06-24
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • TRX Kezdőknek is
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Alakformáló 90p
      10:00 - 11:25
    • Pilates
      10:00 - 11:00
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • TRX Kezdőknek is
      19:00 - 19:55
  • Tuesday

    2024-06-25
    • Alakformáló
      06:15 - 07:10
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Funkcionális nyújtás és mobilizálás
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Funkcionális köredzés
      10:00 - 10:55
    • Baba-Mama torna
      11:00 - 11:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Alakformáló
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • zumba
      19:00 - 19:55
  • Wednesday

    2024-06-26
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • zumba
      07:00 - 07:55
    • TRX Kezdőknek is
      08:00 - 08:55
    • Alakformáló
      09:00 - 09:55
    • Pilates
      10:00 - 11:00
    • Súlyzórudas erősítés
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • Alakformáló
      19:00 - 19:55
  • Thursday

    2024-06-27
    • Alakformáló
      06:15 - 07:10
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Funkc. köredzés
      09:00 - 09:55
    • Alakformáló
      10:00 - 10:55
    • Gerinctréning
      16:30 - 17:25
    • Funkcionális köredzés az állványon
      17:00 - 17:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Zsírégető
      18:00 - 18:55
    • Spinning
      18:30 - 19:25
    • zumba
      19:00 - 19:55
  • Friday

    2024-06-28
    • Spinning
      06:15 - 07:10
    • Alakformáló
      08:00 - 08:55
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • TRX köredzés
      09:00 - 09:55
    • Zsírégető
      16:00 - 16:55
    • Spinning
      16:30 - 17:25
    • Core training
      17:00 - 17:55
    • Spinning
      17:30 - 18:25
    • Alakformáló HIIT
      18:00 - 19:25
    • Jóga 75 perc
      19:30 - 20:45
  • Saturday

    2024-06-29
    • zumba
      08:15 - 09:10
    • Spinning
      08:30 - 09:25
    • Zsírégető
      09:15 - 10:10
    • Spinning
      09:30 - 10:25
    • Alakformáló
      10:15 - 11:10
    • Hot Iron
      17:00 - 17:55
    • Funkcionális köredzés
      18:00 - 18:55
  • Sunday

    2024-06-30
    • zumba
      08:15 - 09:10
    • Hot Iron
      09:15 - 10:10
    • Spinning 90 perc
      09:30 - 10:55
    • Funkcionális köredzés
      16:00 - 16:55
    • Alakformáló
      17:00 - 17:55
    • Jóga 75 perc
      18:00 - 19:15